Piknik Europejski w Nakle Śląskim

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
5 czerwca 2024

Śląskie Centrum Przedsiębiorczości organizuje Piknik Europejski z okazji obchodów 20-lecia Polski w Unii Europejskiej.
Gdzie?
Centrum Kultury Śląskiej – ul. Parkowa 1, Nakło Śląskie
Kiedy?
16 czerwca 2024 r. w godzinach 13:00-19:00.
Co będzie się działo?
W ramach wydarzenia będzie możliwość skorzystania z atrakcji umieszczonych w kilku strefach tematycznych:

  • Strefa Sportu i Rekreacji,
  • Strefa Rodzinnej,
  • Strefa Malucha,
  • Strefa Zdrowia,
  • Strefa Relaksu,
  • Strefa informacji i dobrych praktyk.

Każda ze stref obsługiwana będzie przez animatorów zapewniających atrakcje oparte na elementach edukacyjnych, angażujących uczestników, zawierających informacje dotyczące wartości Unii Europejskiej.

Planowane jest, aby w strefie informacji i dobrych praktyk zaprezentowali się beneficjenci Funduszy Europejskich, którzy otrzymali dofinansowanie w przeciągu ostatnich 20 lat obecności Polski w Unii Europejskiej.

Dla uczestników pikniku przewidziano poczęstunek oraz wspólne krojenie tortu przygotowanego specjalnie na tę okazję.

(źródło: funduszeue.slaskie.pl)

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2024-06-05
Data publikacji:2024-06-05
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:561